KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14488128
nr 1448 8128
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Pastell, Morgonsol. Signerad. Bildmått: 23x31, yttermått inklusive ram: 378x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:43:12
450 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg